Κοινό Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα για το Επιχειρείν στο Ερεβάν, Αρμενία.
Ο μαραθώνιος των εκπαιδευτικών δράσεων PRO EXTOUR για το Επιχειρείν ολοκληρώθηκε στην Αρμενία! Το Δημόσιο Πανεπιστήμιο του Ερεβάν φιλοξένησε το Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα για το Επιχειρείν στον Βιωματικό Τουρισμό στις 29-31 Αυγούστου 2022. Το πρόγραμμα επικεντρώθηκε στον Βιωματικό Τουρισμό ως Καινοτομία στον Βιώσιμο Τουρισμό, στη Μεθοδολογία Δημιουργίας και Αξιολόγησης Προϊόντων Βιωματικού Τουρισμού, και στην Αρμενία ως τουριστικό προορισμό: Προβλήματα και Οπτικές Ανάπτυξης. Κατά τη διάρκεια σεμιναρίων και επισκέψεων, οι συμμετέχοντες εξέτασαν και επεξεργάστηκαν επιχειρηματικά μοντέλα.
Περισσότερες πληροφορίες στο: www.ysu.am
![](https://proextour.eu/wp-content/uploads/2023/04/BDnecAs4Z2Pr5lNjOvl3eLSAXS.jpg)
![](https://proextour.eu/wp-content/uploads/2023/04/425.jpg)
![](https://proextour.eu/wp-content/uploads/2023/04/426.jpg)